יש לתאם הגעה מראש!

מחנה גלישה

בית ספר לגלישה

אם אתם מעוניינים להיכנס לכושר ולפתח כישורים פיזיים ומנטליים באמצעות ספורט מאתגר ומהנה, או שהחלטתם לרשום את הילדים, ביוזמתם או ביוזמתכם, לקורס ספורט כיפי שיפתח אותם – הגעתם למקום הנכון! אצלנו ב-Lake TLV תמצאו בית ספר לגלישה ייחודי בארץ, המספק למבוגרים וגם לילדים קורסי ספורט ימי שהם חוויה יוצאת מן הכלל.

מהו בית ספר לגלישה?

בית הספר לגלישה הוא המקום שבו כל מי שאוהב מים וספורט ימי יכול לממש את התחביב וללמוד מיומנויות גלישה על המים. בבית הספר לגלישה תוכלו למצוא מגוון קורסי גלישה ברמות שונות ושיעורים פרטיים ליחיד המתאימים למתחילים וגם למתקדמים. כל הגלישה במתחם שלנו מתבצעת במערכת כבלים חשמליים – האגם מרושת כולו במערכת חדשנית של כבלים, המחליפים את הסירות הממונעות שמשתמשים בהן בדרך כלל בסקי מים, המאפשרת לכל גולש לגלוש במהירות שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה, בלי להיות תלוי בצוות המפעיל את הסירה שמאחוריה הוא אמור לגלוש.

מהם היתרונות של בית ספר לגלישה?

בבית הספר לגלישה של Lake TLV, התלמידים מפתחים מגוון יכולות פיזיות ומנטליות שישפרו את התחושה שלהם ואת אורח החיים:

יציבות

הגלישה בסקי מים מתבצעת על גלשנים בגדלים שונים, בעוד שמערכת הכבלים מושכת את הגולש קדימה. אחת היכולות המקבלות חיזוק ניכר במהלך הלימוד בבית הספר לגלישה היא היציבות ושיווי המשקל של הגולש, המנסה להישאר עומד על הגלשן ולא ליפול למים. אל תדאגו, לא קרה כלום אם נופלים, ומי שלא נופל לא לומד. תמיד אפשר לקום שוב ולחזור לגלוש.

ביטחון עצמי ומשמעת עצמית

כל ספורט מחזק את תחושת הביטחון העצמי של המשתתפים בו ואת המשמעת העצמית שלהם, וזה קורה גם בגלישה ובסקי מים. תלמידים המגיעים עם מוטיבציה ללמוד ולהתקדם ייהנו מפיתוח של חוסן נפשי, והם ירגישו טוב יותר עם עצמם הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית.

התמדה

הקורסים בבית הספר לגלישה מתקיימים במתכונת קבועה, בין פעם בשבוע לשלוש פעמים בשבוע. תלמידים המקפידים להגיע בזמן ובאופן קבוע לכל האימונים שלהם מפתחים את כושר ההתמדה שלהם והיכולת להסתגל לשגרה קבועה, ובין היתר הם גם מקבלים מוטיבציה לחזור בפעם הבאה ולהמשיך ליהנות מסקי מים מקצועי וחווייתי.

אחיזה

סקי מים הוא ספורט פיזי המאמץ את כל השרירים. בין היתר התלמידים מחזקים את כושר האחיזה שלהם, ומפתחים את שרירי הזרועות, הגב והרגליים בצורה ניכרת.

מאיזה גיל ניתן להתחיל ללמוד בבית ספר לגלישה?

בית הספר לגלישה מלמד קורסים וחוגים המתאימים למבוגרים בכל הגילאים, ולילדים מגיל 8 ומעלה. יש קורסים וחוגים, כמו חוג וויקבורד, המאפשרים לבעלי ניסיון וגם לגולשים מתחילים להשתתף וללמוד לגלוש, ובזמני החופשות הארוכות מבתי הספר יש גם קייטנות גלישה המתאימות לילדים מגיל 8 המעוניינים בחוויית ספורט שוברת שגרה ומלאת אדרנלין. אנחנו מציעים גם קורס יוגה סאפ המתאים לבני 15 ומעלה, ובו מבצעים יוגה על גלשן סאפ שצף על המים.

מהו ההבדל בין וויקבורד למגלשיים?

וויקבורד (באנגלית: Wakeboard) הוא גלשן אחד שאיתו גולשים בסקי מים. הגולש עומד על הוויקבורד או יושב על הברכיים בעת הגלישה, ולרגליים או לברכיים יש מקום ייעודי שאפשר לנעול אותן אליו כדי לא לאבד את האחיזה בגלשן. לעומתו, מגלשיים הם זוג גלשנים שכל אחד מהם מתחבר לאחת הרגליים של הגולש, בדומה למגלשי סקי שלג רגילים.

למי הפעילות מתאימה?

הפעילות מתאימה לכל מבוגר או ילד שיודעים לשחות והם מסוגלים להיות עצמאיים במים, אך מעבר לכך אין דרישת ניסיון וידע. יש לנו מגוון קורסים ושיעורים פרטיים המתאימים למי שמעולם לא נגע בגלשן, אך יש בו מוטיבציה ללמוד לגלוש ולחוות ספורט ימי מאתגר ומהנה.

מהי הייחודיות של בית הספר לגלישה של Lake TLV?

Lake TLV הוא המקום היחיד בארץ שבו תוכלו ליהנות מספורט ימי המופעל באמצעות מערכת כבלים חדשנית. אין עוד מקום בארץ המאפשר השתתפות בסקי מים באמצעות בכבלים, והמערכת הזו עומדת בסטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר כדי לאפשר לכולם חוויית גלישה ייחודית, מהנה ובטוחה, לצד ציוד בטיחותי נוסף כמו קסדות ווסטים. כמו כן, Lake TLV הוא המקום המארח תחרויות סקי מים רבות בארץ ובעולם, והוא הבית של נבחרת ישראל בסקי מים המתאמנת שם באופן קבוע באימונים הפתוחים לצפייה של קהל.

סיכום

בית הספר לגלישה של Lake TLV מספק לאנשים בכל הגילאים ולילדים מגיל 8 קורסים מקצועיים, בטיחותיים ומהנים שיכניסו אותם לעולם המהנה של הספורט הימי. הגלישה בפארק מנחם בגין בדרום תל אביב מתבצעת באגם המלאכותי שבפארק, המרושת במערכת כבלים מתקדמת ונוחה והיא מותאמת באופן אישי לכל גולש. בין אם אתם גולשים מנוסים שרוצים להתנסות בסקי מים בכבלים לראשונה, או שאתם רוצים לרשום את הילד שלכם לחוג סקי מים למתחילים שהוא ייחודי ומהנה – Lake TLV הוא המקום המושלם לכל מה שקשור לספורט ימי.

מחנה גלישה במשך כל השנה

מחנה גלישה קיץ

מחנה גלישה פסח

פעילות בסוכות לילדים במרכז

מחנה גלישה חנוכה

להזמנות

דילוג לתוכן