יש לתאם הגעה מראש!

יוגה סאפ

יוגה סאפ באגם

אימון באורך
60 דקות

מגיל 15
ומעלה

ללא
התחייבות

FIND YOUR INNER PEACE FIND YOUR INNER PEACE FIND YOUR INNER PEACE FIND YOUR INNER PEACE FIND YOUR INNER PEACE

הצטרפו אלינו באימון יוגה סאפ המשלב תנוחות בסגנון ויניאסה עם תרגילים לעיצוב ולחיטוב הגוף.
במהלך האימון נבצע תרגילי כושר אשר משלבים שימוש במשקל הגוף, במטרה למקסם את העבודה הנעשית על שרירי הליבה (Core) ובדגש על חיטוב אזורי הישבן, הבטן והידיים.

יוגה על סאפ (Sup) בגלשן הדומה לגלשן גלים, אולם ארוך ורחב יותר ובעל נפח גדול יותר אשר מאפשר עמידה יציבה יותר בעת ביצוע התרגילים.

בשונה מתרגול על הקרקע, תרגול היוגה על הגלשן הסאפ דורשת ריכוז ושיווי משקל ולכן מסייע לעצב ולהגמיש את גופינו באופן המיטבי ביותר.

האימון מתאים לגילאי 15 ומעלה ואורכו שעה.
סאפ יוגה תל אביב בלוקיישן מנצח באגם בפארק מנחם בגין.

כמה זה עולה?

110 אימון בודד
  •  
950 כרטיסייה 10 אימונים
  •  
300 אימון פרטי ליחיד
  •  
170 אימון קבוצתי פרטי
3-5 מתאמנים.ות (מחיר למתאמן.ת)
  •  
140 אימון קבוצתי פרטי
6-10 מתאמנים.ות (מחיר למתאמן.ת)
  •  

מתי זה קורה?

יוגה סאפ

ימי שני - 7:00
ימי רביעי - 19:00

כושר על סאפ

ימי שני - 8:00
ימי רביעי - 18:00

יוגה באגם

לא על סאפ
ימי שני - 9:00

אודות המאמנת

“אני נולדתי למים. אין הרגשה טובה יותר מאשר לפתוח את הבוקר באימון, ועוד כזה שמשלב מים. לראות את ההשתקפות של התנועות באגם החלק, זו הרגשה עילאית שמשפיעה על המשך כל היום שלי לאחר מכן.”

שירלי ספן, בת 42 מתל אביב, מאמנת כושר ומדריכת יוגה מזה 10 שנים. בוגרת קורס מאמני כושר ובריאות במכללה האקדמית בוינגייט, וקורס מדריכי יוגה בשיטת ויניאסה במכללה לרפואה משלימה – מכללת רידמן. שירלי גולשת בסקי מים, בקייט סרפינג, גלישת רוח, סאפ וסנואובורד.

להזמנה צרו קשר 050-558-0607 בטופס צור קשר 

יוגה סאפ זה סוג מיוחד של אימון יוגה שמתבצע על גבי סאפ בים (שזה סוג של גלשן גדול ורחב שמזכיר חסקה). השיעורים מועברים על ידי מדריכי יוגה מוסמכים שהתמחו בנוסף בהדרכת יוגה על גבי סאפ בים. כמו שתראו מיד יש לסוג האימון הזה הרבה מאוד יתרונות בהשוואה לתרגולי יוגה רגילים.

ההבדל הגדול ביותר בין יוגה ליוגה סאפ הוא כמובן המיקום. אימוני יוגה רגילים מתקיימים בסטודיו או בחללים פתוחים על הקרקע בעוד שאימון יוגה סאפ מתקיים על הגלשן שצף על המים. לדבר הזה יש יתרונות רבים, כי מעבר לריכוז שנדרש באימוני יוגה ולדיוק שחשוב לשאוף אליו, באימוני יוגה סאפ נדרשת שמירה על שיווי המשקל על הסאפ במים, שנמצאים בתנועה כל הזמן, וזה לא תמיד דבר פשוט. המים שזזים בלי הפסקה הופכים את האימון למאתגר יותר מצד אחד, אך מצד שני הם מסייעים בשיפור התוצאות של האימון. הקושי של התרגול על הסאפ עוזר לחטב ולהגמיש את הגוף בצורה אידיאלית, הרבה יותר מאימון יוגה שגרתי.

.

באימון יוגה סאפ מתרגלים תנוחות בסגנון ויניאסה. ויניאסה כוללת תנוחות יוגה חדשות שלהן עקרונות ברורים ומובנים הנשענים על חוכמה יוגית עתיקת יומין. נוסף לאלה מתרגלים גם תרגילים לעיצוב ולחיטוב הגוף. האימונים כוללים בנוסף גם תרגילי כושר המנצלים את משקל הגוף וכל הדברים האלו יחד הופכים את האימונים ליעילים במיוחד.

בהחלט. אפשר להגיע לשיעור חד פעמי ולקבל טעימה מהחוויה הייחודית ויוצאת הדופן של יוגה סאפ. שימו לב –אם תבחרו ללכת לשיעור חד פעמי, יש סיכוי לא רע שכמו הרבה אחרים גם אתם תתאהבו ותגיעו מכאן והלאה לשיעור אחר שיעור. על כן, אפשר לאחר שיעור הניסיון לקנות חבילות של מספר שיעורים או להגיע לשיעורים קבוצתיים, מה שמוזיל את העלות פר מפגש.

אימוני יוגה סאפ מתאימים לגילאי 15 ומעלה ואורכם כשעה. חשוב לדעת שאין צורך להיות שחיינים או גולשים מנוסים כדי להשתתף, אבל כן חשוב שתהיה שליטה בסיסית במים. כמובן שכל השיעורים הם בליווי צמוד של מדריכים מנוסים שגם מתורגלים בתפעול מצבי חירום ויודעים לתת מענה גם במקרים כאלו.

נשמע לך בול?

משאירים פה פרטים ואנחנו ניקח את זה מכאן

להזמנות

דילוג לתוכן