יש לתאם הגעה מראש!

סקי מים לילדים

השתתפות בספורט מכל סוג היא דרך נהדרת להעשיר את עולמם של ילדיכם, ואצלנו ב-LAKE TLV תוכלו להציג לילדים את עולם הספורט הימי העשיר והאנרגטי. אם אתם מעוניינים בספורט מלא אדרנלין שהוא גם בטיחותי, אנחנו ממליצים לכם לקרוא על סקי מים לילדים במתחם שלנו שבפארק מנחם בגין בתל אביב. בואו נתחיל.

מהו סקי מים לילדים?

סקי מים הוא ספורט ימי שבצורתו המסורתית הגולש מחזיק בחבל ונגרר אחרי סירת מנוע. הגולש משתמש בגלים שהסירה יוצרת כדי לבצע פעלולים באוויר, והוא גולש על גלשן יחיד המחובר לרגליים (בדומה לסנובורד).

סקי מים לילדים הוא פעילות המועברת ב-LAKE TLV שבפארק מנחם בגין בתל אביב, שמטרתה להכניס חובבים צעירים לעולם הספורט הימי. הייחוד של LAKE TLV הוא במערכת הכבלים המקיפה את האגם – זוהי מערכת כבלים משוכללת וחדשנית המחליפה את השימוש בסירה הגוררת את הגולש על המים. באמצעות המערכת הזו הגולשים יכולים לגלוש על האגם מתי שהם רוצים, והם יכולים גם לבחור בעצמם את המהירות כדי ליהנות מגלישה איטית ונעימה על האגם, או להגביר את האדרנלין בגוף בגלישה מהירה.

מאיזה גיל אפשר לרשום את הילד לסקי מים?

סקי מים ב-LAKE TLV מתאים לילדים ולילדות בגיל 6 או יותר היודעים לשחות ומסוגלים להתנהל באופן עצמאי במים. מתחם LAKE TLV מקבל מדי יום ילדים ומבוגרים בכל הגילאים לשיעורים פרטיים או קבוצתיים לכל הרמות, ומנהל בתקופות החופשה הארוכות (חופשת הקיץ והחגים) קייטנות גלישה וחוגים לילדים בכל הגילאים.

האם סקי מים הוא בטיחותי לילדים?

הגלישה ב-LAKE TLV היא בטיחותית לאנשים בכל הגילאים – מערכת הכבלים שלנו עומדת בסטנדרט הבטיחות הגבוה ביותר, וכל הציוד שאנחנו מספקים לגולשים – הקסדה, הגלשנים וציוד הבטיחות המקיף – איכותי, תקין ועומד בתקנים.

האם השיעור מועבר עם מדריך צמוד?

אצלנו במתחם תוכלו להירשם בעצמכם ולרשום את הילדים לשיעורים פרטיים המועברים אחד על אחד עם מדריך מקצועי ומנוסה, או להירשם לשיעורים קבוצתיים המועברים בקבוצות קטנות. גם בקייטנות ובחוגים היחס של הצוות הוא מדריך על כל חמישה גולשים לכל היותר, כך שכל אחד מקבל יחס אישי, ליווי צמוד והדרכה מקיפה בעניין נהלי הבטיחות וגלישה נכונה על המים. הילדים לא נכנסים למים לפני שהצוות מוודא שהם מבינים כיצד גולשים ומהם הנהלים ושהציוד שלהם תקין ומחובר היטב.

מהם היתרונות של סקי מים?

סקי מים מאפשר לילדים שלכם להתפתח פיזית ומנטלית בכמה תחומים:

יציבות וגמישות

סקי מים הוא ספורט כיפי המאמץ את כל שרירי הגוף, ובמהלך הגלישה הילדים יצטרכו למצוא את נקודת שיווי המשקל שתשמור אותם יציבים על הגלשן. כמו כן, הפניות והתמרונים שהילדים ינסו בזמן הגלישה יפתחו את הכוח הפיזי שלהם ואת הגמישות של הגוף.

ביטחון עצמי

כל סוג ספורט עוזר לפתח את הביטחון העצמי של המתאמן, וגם סקי מים הוא ספורט שיעזור לילדים שלכם לפתח את הביטחון העצמי שלהם ולחזק את האופי שלהם. אם תבחרו לרשום את הילדים שלכם לקורס או חוג המועבר לכמה גולשים בו זמנית, הם יתנסו גם באינטראקציות עם זרים, עם מדריכים ועם ילדים בני גילם – הכול בסביבה תומכת, מלמדת ומכבדת.

ריכוז

גלישה על המים היא פעולה הדורשת ריכוז, ובמהלך ההתנסות של הילדים על המים הם יצטרכו להתאמץ כדי לא ליפול מהגלשן. אל דאגה, כל מי שנופל תמיד מצליח לקום ולחזור לגלוש.

סבלנות ומשמעת עצמית

לא כולם מצליחים לקלוט את כל התנועות הנכונות לגלישה מוצלחת ומקצועית, וכמו כל ספורט גם כאן יש צורך בתהליך למידה. התהליך הזה מפתח אצל הילדים את הסבלנות ואת המשמעת העצמית בזמן שהם מתרכזים ביציבה נכונה על הגלשן ולומדים להשתפר בטכניקת הגלישה שלהם.

לסיכום

סקי מים הוא ספורט לא שגרתי שיכול לעזור לילדים שלכם להתפתח פיזית ומנטלית. ב-LAKE TLV הגלישה בסקי מים מתבצעת באמצעות מערכת כבלים משוכללת המייתרת את השימוש בסירה, והילדים שלכם יכולים לבחור את מהירות הגלישה שלהם ולגלוש באופן עצמאי בלי שיצטרכו לחכות לצוות שימשוך אותם על המים.

דילוג לתוכן