יש לתאם הגעה מראש!

אליפות ישראל הפתוחה 22.10

סקי מים הוא ספורט ימי שצבר בשנים האחרונות פופולריות רבה בכל העולם, וגם בישראל בפרט. נבחרת ישראל בסקי מים מתאמנת מדי שנה ב-LAKE TLV לקראת כל התחרויות בעולם, ולאליפות ישראל הפתוחה בסקי מים המתקיימת מדי שנה בחודש אוקטובר. מעוניינים להשתתף בעצמכם בתחרות, או שאתם רק בקטע של צפייה? אין בעיה, בואו לקרוא את כל הפרטים על התחרות.

מהי תחרות סקי מים בכבלים?

תחרות סקי מים בכבלים היא אירוע המתרחש מדי שנה במתחם LAKE TLV שבפארק מנחם בגין בתל אביב. במסגרת התחרות המתחרים משלימים כמה מקצים:

  • סלאלום – גלישה קלאסית בין מכשולים, כשהתחרות היא על זמן סיום המסלול המהיר ביותר.
  • טריקס וקפיצות וויקבורד – במקצה זה המתחרים מבצעים פעלולים באוויר באמצעות הוויקבורד ומקבלים ניקוד בהתאם לרמת הקושי של הפעלול. המתחרים קופצים על מתקנים מיוחדים הצפים על המים כדי לבצע פעלולים מיוחדים בגובה כמו סלטות, קפיצות ארוכות טווח ועוד.
  • וויקסקייט (Wakeskate) – בניגוד לוויקבורד, בוויקסקייט הגלישה מתבצעת בלי חיבור של הרגליים לגלשן, בדומה לסקייטבורד על גלגלים. בשיטה הזאת הגולשים עלולים לאבד אחיזה בגלשן בזמן הגלישה ולהיפרד ממנו. במקצה זה המשתתפים גולשים בכבלים ובמקביל מבצעים פעלולי וויקסקייט. ככל שהתרגיל מסובך יותר ובעל רמת קושי גבוהה יותר, הניקוד שיינתן יהיה גבוה יותר.

אליפות ישראל הפתוחה בסקי מים בכבלים מתרחשת מדי שנה לאחר חגי תשרי. התחרות פתוחה לכל משתתף או משתתפת בני 9 או יותר, ובתחרות מתחרים אפילו אנשים בוגרים בני 60 או יותר. התחרות פתוחה לספורטאים מקצועיים וחובבניים כאחד. בכל מקצה משתתפים לפחות 5 ספורטאים, והם מחולקים לפי קטגוריות גיל ומשקל, לפי המקצים של תחרות מקצועית לעומת תחרות חובבנים. התחרות בישראל מאפשרת לרשומים בהתאחדות סקי מים העולמית (IWWF, CWWC) לקבל נקודות לטובת דירוג בין לאומי, ואפשר לזכות בה בסכום של עד 400 נקודות במקצים המקצועיים. לכל אורך השנה אפשר למצוא את נבחרת ישראל בסקי מים מתאמנת לקראת התחרויות השונות בארץ ובעולם אצלנו באגם, באימונים הפתוחים לצפייה של קהל.

איך אפשר להשתתף בתחרות סקי מים?

ההרשמה לתחרות נפתחת לקראת האירוע עצמו, ותוכלו למצוא את הקישור להרשמה באיוונט הרלוונטי שאנחנו מפרסמים בבוא העת. ספורטאים מקצועיים צריכים להירשם באתר הרשמי של IWWF כדי להיות זכאים לצבירת נקודות ודירוג, והרישום למקצה החובבנים מתבצע בעמוד נפרד באתר שלנו.

האם מגיעים גם אנשים מובילים בתחום מחו”ל?

התחרות היא תחרות פתוחה לכל המשתתפים, ומדי שנה מגיעים ספורטאים מקצועיים מכל העולם להתחרות על הנקודות. במהלך השנה מתקיימות תחרויות רשמיות רבות ברחבי העולם, ובחודש אוקטובר כולם יודעים שישראל (ובפרט LAKE TLV) היא הלוקיישן החם לתחרות, והיא בדרך כלל התחרות האחרונה בעונה הבין-לאומית.

האם אפשר לבוא לצפות בתחרות?

ברור! הכניסה לאירוע התחרות חינם ופתוחה לכל מי שמעוניין לצפות במיטב הגולשים בארץ ובעולם מתחרים על המקום הראשון בתחרות. פרט למקומות הישיבה המיועדים לצפייה בתחרות, יש סביב המתחם של LAKE TLV מדשאות נרחבות, מסעדות, בתי קפה ופינות ישיבה נוחות (גם בצל), כך שתוכלו ליהנות לאורך כל היום מצפייה בתחרות וגם מבילוי נעים ומרגיע בפארק.

לסיכום

תחרות סקי מים היא הזדמנות מצוינת למקצוענים וחובבים כאחד להוכיח שהם הגולשים הטובים ביותר ולקטוף ניצחון וגם נקודות ודירוג. אליפות ישראל הפתוחה בסקי מים מתקיימת מדי שנה באזור חודש אוקטובר במתחם LAKE TLV, וכולם יכולים להירשם אליה – החל בילדים בני 9 וכלה במבוגרים בני 60 או יותר. אם אתם רק מעוניינים לבוא ולצפות באלופים, אתם מוזמנים בשמחה ובחינם לשבת בקהל וליהנות מיום בילוי כיפי בפארק מנחם בגין.

נראה לנו שגם זה יכול לענייך אותך

מתאים לכם? ההרשמה מתחילה כאן >>>>>>>>

מתאים לכם? ההרשמה מתחילה כאן >>>>>>>>

להזמנות

דילוג לתוכן