יש לתאם הגעה מראש!

חוגים לילדים בתל אביב

לימודים בבית הספר הם עניין חשוב, אך גם פעילויות מחוץ לשעות הלימודים הן הכרחיות להעשרת הידע של הילד ולפיתוח האישיות שלו. החלטתם שהגיע הזמן לרשום את הילד או הילדה לחוג בתל אביב, אך לא בטוחים איזה כיוון מתאים? רשמו את הילדים להתנסות בחוגי סקי מים חווייתיים ומעניינים ב-LAKE TLV, שיהפכו את השגרה שלהם למרעננת ולכיפית יותר.

למה כדאי לרשום את הילד לחוג גלישה ב-LAKE TLV?

קצת עלינו – מתחם LAKE TLV נמצא בפארק מנחם בגין שבדרום תל אביב, ששופץ לאחרונה וכעת הוא אטרקציה נהדרת ופסטורלית באזור גוש דן. בפארק יש שני אגמים מלאכותיים – האגמים שעליהם גולשים אצלנו – ומעליהם מערכת כבלים חשמלית מתקדמת ומשוכללת המייתרת את הצורך בסירה המושכת את הגולש קדימה ובצוות שיתפעל אותה. מערכת הכבלים הזו היא בעלת סטנדרט בטיחות מהמחמירים בעולם, והיא מאפשרת לכל גולש לגלוש מתי שהוא רוצה ובמהירות לבחירתו.

בחוג סקי מים ב-LAKE TLV הילדים יקבלו הצצה לעולם של אחד מסוגי ספורט המים המעניינים והחווייתיים ביותר שיש. הצוות של המקום מקצועי ואדיב, וידאג שכל הילדים נהנים, מסתדרים זה עם זה והופכים להיות הגולשים הכי טובים שהם יכולים להיות. אתם מוזמנים לבוא ולצפות בהם מהמדשאות הנרחבות שסביב האגמים, או ליהנות מכוס קפה טובה וממנוחה מרגיעה בזמן שהילדים שלכם גולשים להנאתם.

מאיזה גיל ניתן לרשום את הילד לחוג?

החוגים של LAKE TLV מתאימים לילדים ולילדות בגיל 6 ומעלה שיודעים לשחות ולהיות עצמאיים במים. יש אצלנו תלמידים במגוון הגילים, וכל אחד ואחת מקבלים יחס אישי והדרכה צמודה ומקצועית ממגוון המדריכים המנוסים שלנו. החוגים מתאימים לבעלי ניסיון ולגולשים חדשים יחד.

מהו הערך שמציעים החוגים של LAKE TLV לילד?

המטרה שלכם היא לרשום את הילד לחוג שיעשיר את עולמו ויפתח את יכולותיו, וחוגי סקי מים נועדו בדיוק בשביל זה:

כוח פיזי

סקי מים הוא ספורט המפעיל את כל השרירים, ובעיקר את שרירי הידיים, הרגליים והטורסו. אם אתם מחפשים חוג ספורט שאינו מכיל אומנות לחימה או מגע בין אנשים אך בכל זאת יש בו אינטראקציה בין אנשים, חוג גלישה בLAKE TLV הוא פתרון נהדר בשבילכם.

ביטחון עצמי

ספורט ידוע כמפתח נהדר של הביטחון העצמי של המתאמנים, וגם בסקי מים הילדים יוכלו לפתח את הביטחון העצמי שלהם ולהרגיש טוב יותר עם עצמם, הן מבחינה פיזית והן מבחינה מנטלית. גם האינטראקציה של הילדים עם חברים אחרים לחוג ועם המדריכים תפתח את הביטחון העצמי שלהם בסיטואציות חברתיות שבהן הם מכירים אנשים חדשים.

יציבות ואיזון

במהלך הגלישה הילדים יעמדו על וויקבורד ויחזיקו בכבל, וכדי שהם לא ייפלו למים הם יצטרכו לעבוד קשה על שיווי המשקל שלהם. אל דאגה, כל מי שנופל (למים) גם קם בסוף, וזהו עוד שיעור נהדר לחיים.

התמדה ומשמעת עצמית

הפעילות החווייתית והמסגרת המהנה יעודדו את הילדים שלכם לפתח שגרה קבועה שבה הם באים לחוג וגולשים להנאתם. כמו כן, הגלישה עצמה היא ספורט לכל דבר, וההתמודדות של ילדים עם גלישה תפתח אצלם את יכולת המשמעת העצמית.

מהו מחיר החוג?

העלות של החוג הפרטי לגלישת סקי מים ב-LAKE TLV היא 920 ש”ח, ובו הילדים יקבלו 3 שיעורים שאורכם כשעתיים. בשעה הראשונה הילדים יקבלו הדרכה וליווי צמודים ממדריך מקצועי שיסביר להם את כל מה שצריך לדעת בנושא גלישה בוויקבורד – ילמד אותם טכניקות, יסביר להם את נוהלי הזהירות ואת כל הפרטים על מערכת הכבלים המשוכללת של האגם ועוד. בשעה השנייה הילדים יוכלו לתרגל באופן חופשי את מה שלמדו וליישם את הידע שלהם בשטח. אחרי השיעור אפשר להוסיף שעת גלישה ב-75 ש”ח, ויש לנו גם מנויים וכרטיסיות המתאימים למי שכבר בעניינים ורוצה ליהנות מגלישה חווייתית במתחם שלנו, ויש לנו גם קייטנות גלישה בזמני החופשות מהלימודים אם אתם מעוניינים לתת לילדים שלכם הפוגה זמנית ומעניינת משגרת בית הספר.

החוג הקבוע שלנו, WAKE PRO, הוא ההזדמנות של הילדים לגלוש באופן קבוע באגם שלנו. העלות של החוג היא 500 ש”ח לחודש, וההבדל בין החוג הזה לחוג הפרטי הוא כמות המשתתפים (בחוג הפרטי יש 5-3 תלמידים) והאורך שלו. אם אתם מחפשים שגרה קבועה לילדים, חוג WAKE PRO ייתן להם את כל הידע שהם צריכים ומקום קבוע להתאמן בו. כמובן, כמות המדריכים בחוג WAKE PRO מותאמת לכמות המשתתפים, כך שאין ילד שלא יקבל את היחס האישי והמקצועי שמגיע לו.

כמה פעמים בשבוע מתקיים החוג?

החוג הבסיסי של גלישת סקי מים הוא 3 שיעורים בלבד, המתפרסים על תקופה של חודש לכל היותר וכדי להגיע לשיעור יש לתאם מראש עם הצוות. חוג WAKE PRO מתקיים שלוש פעמיים בשבוע, בימי שני, רביעי וחמישי בין השעות 17:00-15:00 והילדים יוכלו להגיע פעמיים בשבוע בימים לבחירתם.

האם אפשר להפסיק את החוג בכל רגע?

ההרשמה לחוגים היא בלי התחייבות ואפשר לבטל אותה בכל עת. במקרה של חוג WAKE PRO יינתן החזר באופן יחסי לפי התשלום החודשי, במקרה שבו נותנים התראה מראש של חודש.

סיכום

חוג סקי מים ב-LAKE TLV הוא אפשרות נהדרת לילדים לגלות את עולם הספורט הימי, שהוא כיף ומאתגר בו זמנית. בחוג הם ילמדו מהמדריכים המקצועיים שלנו איך גולשים בצורה בטוחה ועם הציוד המתאים, ילמדו טכניקות גלישה מגניבות ויישמו על המים את מה שלמדו באופן עצמאי.

מתאים לכם? ההרשמה מתחילה כאן >>>>>>>>

מתאים לכם? ההרשמה מתחילה כאן >>>>>>>>

להזמנות

דילוג לתוכן